Cel Powstania Bloga

Cel powstania bloga jest niezwykle prozaiczny, posiadam troszkę zdjęć, nieco więcej wiedzy i dużo mniej czasu aby tworzyć artykuły. Z uwagi na fakt iż nie potrafię siedzieć i bezczynnie leniuchować w wolnych chwilach będę tutaj popełniał jakieś artykuły. Tematyka różna co czas i ślina na język klawiaturę przyniesie :).  Z uwagi na dosyć wąskie grono dobrych specjalistów od ploterów solwentowych nie mogę zdradzić gdzie i dla kogo pracowałem/pracuję (nie potrzebne skreślić wg uznania). Zachęcam do zapoznania się z treścią bloga a także komentowania wpisów.

Pozdrawiam

 

 

 

2 komentarze

 1. Wojtek sierpień 13, 2014 2:20 pm  Odpowiedz

  Witam.

  Może ty mi pomożesz 🙂 Posiadam maszynę Mimaki JV3 160 SP od jakiegoś czasu wydruki bardzo mnie niepokoją, tzn widać na nich pylenie. Rozważam zmianę Dumperów, jednak do końca nie wiem czy to pomoże.

  Proszę o komentarz.

  Pozdrawiam

  Wojtek

 2. admin sierpień 14, 2014 7:57 am  Odpowiedz

  Witam

  Sprawdź czy pylenie nasila się przy zwiększeniu rozdzielczości a zmniejsza lub całkowicie ustępuję przy niższej rozdzielczości, jeżeli tak jest prawie napewno głowica zużyta elektronicznie i nic z tym nie da się zrobić tylko wymiana wchodzi w grę.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *